بایگانی بخش

| جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 8 | تعداد کل بازدید های مطالب: 814 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ -

پمپ

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

ارتباط با ما

قم، خیابان۴۵ متری شهید صدوقی، ابتدای خ شهید اخلاقی، پلاک۴، تأسیسات سنگین میناگر. کد پستی   ۳۷۱۶۶۷۶۵۷۶ تلفن     ۰۲۵۳۲۹۴۱۵۵۵ ایمیل    infominagar.ir Whatsap   ۰۹۱۲۵۵۳۹۵۴۴

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

مشاوره و طراحی

جهت دریافت مشاوره و طراحی سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی و نیز طراحی سیکل هیدورنیک می‌توانید با این مجموعه تماس و پس از عقد قرارداد، به امکان‌سنجی سیستم‌های تهویه مطبوع مناسب سازه خود دست‌یافته و بهترین طراحی‌ها را دریافت نمایید. طراحی‌های این مجموعه به دو بخش طراحی مکانیک و الکترونیک کنترلی ارائه شده و تجمیع این دو طرح، باعث افزایش سطح آسایش ضمن کاهش مصرف انرژی و استهلاک سیستم می‌گردد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

آموزش

این مجموعه جهت برگزاری دوره‌های متنوع و کاربردی به صورت خصوصی با سازمان‌ها و شرکت‌ها، حاضر به همکاری بوده و در صورت تمایل می‌توانید با این مجموعه تماس حاصل فرمایید. دوره‌ها با توجه به سطح علمی، سوابق کاری و حوزه فعالیت مخاطبین، برنامه‌ریزی و ارائه می‌گردد. این دوره‌ها در سطوح: آشنایی، طراحی و اجرا برگزار می‌گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ -

صفحه نخست

تأسیسات سنگین میناگر با دو دهه تجربه و تلاش در زمینه طراحی سیستم‌های تهویه مطبوع به ویژه سیستم‌های هیدرونیک، از مشاوران سیستم‌های هیدورنیک مدرن است.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۱ -

آشنایی